Úvod do Rakeback

Jak z vás může rakeback udělat lepšího hráče pokeru? Rakeback vám nemůže říct správné tahy, které byste měli v dané pokerové situaci udělat. Co to může udělat, je zvýšit míru výher. Pokud jste vítězný hráč, dobré nabídky rakebacku vám pomohou vyhrát více. Pokud jste prohrávající hráč, prohrajete méně.

Jak hrábě funguje

Rake existuje proto, aby bylo pro online pokerové herny ziskové šíření her. Protože hra není proti House, místnost vydělává peníze odebíráním rake nebo procenta z každého banku. Částka se obvykle pohybuje kolem 5-10 procent, tedy tří až čtyř dolarů.

Každý, kdo obdrží karty, získá kredit za účast v „ raked hand “ za předpokladu, že je vybrán rake. V některých pokerových hernách, například na Betfair Poker, pokud akce skončí před flopem, není rake.

Jak funguje Rakeback

Pokud se zaregistrujete na nové online pokerové stránce, jako je Ultimate Bet, prostřednictvím rakeback affiliate, začnete dostávat rakeback kdykoli budete hrát. Jakékoli procento rakebacku, které stránka nabízí, je to, co obdržíte na konci měsíce. Pokud hrajete 100 $ měsíčně na rake s 28% rakeback dealem, dostanete na konci měsíce na svůj pokerový účet dalších $ 28.

Normálně, když počítáte míru výher, je rake již součástí čísla. Pokud zjistíte, že máte výherní poměr 10 $ za hodinu hraním raked her, může vaše výhra vyskočit na $ 12 nebo $ 13, jen kvůli rakebacku.

Co potřebujete vědět o Rakeback

Pokud jste se již zaregistrovali s webem, řekněme proto, že nabízel velký registrační bonus, nemůžete pro tento web využít rakeback. Zvažte své možnosti.

Pokud plánujete hrát na webu po delší dobu, možná se budete chtít zaregistrovat s rakebackem. Možná by bylo dobré si přečíst více o různých nabídkách rakebacku nebo se podívat na blog o rakebacku, kde najdete nejlepší možnou nabídku. Pokud máte zájem zahrát si, hrát několik týdnů a poté přejít na další web, může být pro vás vhodnější velký registrační bonus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *