Tipy, jak vyhrát pokerový turnaj

Strávil jsem relaxační pár týdnů návštěvou svého bratra v Sutersville, PA. Hodně spánku. Dívali jsme se na televizi. To zahrnuje dostihy v televizi, Fox News, příležitostný zahraniční film s titulky v televizi a JEOPARDY s Alexem Trebekem.

Všimněte si, že jsem NEZAhrnul poker

Když žijete v malém městečku na východě, poker je jen zřídka možností. V Sutersville máme štěstí. Město má jen asi 1000 obyvatel, ale Sbor dobrovolných hasičů pořádá týdenní pokerový turnaj v hasičské hale. Minulý týden se nekonal žádný turnaj, protože pátek připadl na Vánoce. Ale plánuji si zahrát tento týden na turnaji. Mělo by to být zábavné.

Na hraní pokerového turnaje ve vašem rodném městě je hezké, že znáte všechny lidi. Znáte pijáky, foukačky a blafáky. Málokdy mění svůj styl. Můžete to vzít do banky.

Na těchto turnajích vás dobře živí. Jídlo je domácí, je ho dostatek a je dobré. Na to se můžete spolehnout.

Vstupné je 80 USD. Na turnaj jsem vyčlenil 160 $. Očekávám, že mě to bude stát tolik peněz. Obvykle se vyplatí kdekoli od pěti do sedmi výherců.

Pokud jde o dovednosti, pokeroví hráči v mém rodném městě jsou docela dobří. Jsou agresivní , vědí, kdy se mají dostat do úzkých, a rychle odhalí uvolněného hráče.

Budu hrát pozici proti těmto lidem. To znamená, že pokud jsem v pozdní pozici bez navýšení, vezmu šanci na flopu. Někdy musíte být ochotni sázet, abyste vyhráli velký flop.

Budu hrát téměř libovolné dvě karty za buttonem. Na to se můžete spolehnout. A pokud ostatní hráči checknou, dejte si na mě pozor, protože se tam budu škrábat o bank.

Budu poslouchat ostatní hráče. Neříkají toho mnoho, ale to, co říkají, je relevantní a někdy odhalující. Někteří hráči po navýšení vsadí na cokoliv a někteří nevsadí, aniž by chytili flop. Hrajte své hráče opatrně.

Pokud se mi podaří nashromáždit své žetony, udělám svou hru agresivnější. Doyle Brunson tomu říká řazení. Od agresivních přes pasivní zpět k agresivním. O tom je poker. Udržujte ostatní hráče mimo rovnováhu. Nechte je v terči.

Dám si dobré jídlo, vyměním si místní drby a budu hrát, abych vyhrál. A dám vědět výsledek. Když pak opustím hasičskou halu a pojedu domů, podělím se o své zážitky se svým bratrem. Vím, že mě bude rychle kritizovat, pokud jsem prohrál, ale to je v pořádku. Je to hráč na automatech a o pokeru toho vědí málo.

Každopádně je to můj příběh a já se ho držím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *