Jak hrát video poker

Video pokerové hry existují již asi sto let, ale zvýšení dostupnosti, rychlosti a zábavy původního video pokeru bylo zavedením online video pokeru. Obě hry jsou velmi podobné ve hře, poháněné stejným počítačovým programováním a technologií.

Jediným skutečným rozdílem je nutnost cestovat do kamenného kasina, abyste mohli hrát tradiční video poker, a možnost hrát z pohodlí domova nebo odkudkoli, kam váš notebook nebo mobilní telefon může jít s připojením k internetu.

Video Poker – Jak Vyhrát

Video Poker je výjimečně snadná hra, velmi podobná standardní pokerové hře, do které se zapojuje mnoho hráčů, až na to, že jste jedinou osobou, která se účastní. Z tohoto důvodu musíte místo porážení ostatních hráčů jednoduše vyvinout dostatečně dobrou kombinaci. Pokud je vaše kombinace dostatečně vysoká, vyhrajete výplatu, která odpovídá vaší sázce.

Například hraní Jacks or Better Video Poker – nejběžnější verze ze všech – vyžaduje, aby hráč získal kombinaci alespoň dva Jacky nebo lepší, aby se kvalifikoval na výhru. Pár jacků, královen, králů nebo es platí 1:1. Pokud tedy vložíte 1 dolar a dosáhnete páru Jacků, vyhrajete 1 dolar plus svou původní sázku 1 dolar zpět.

Video Poker – Jak Hrát

Přehrávání video pokeru vyžaduje stisknutí řady tlačítek nebo v případě online video pokeru „kliknutí“ na řadu tlačítek. Níže jsou uvedena základní tlačítka na videopokerovém automatu a k čemu slouží.

Tlačítko nominální hodnoty mince: Toto tlačítko je obecně zcela vlevo a označuje, jakou hodnotu má každá mince, kterou vkládáte. Kolem tlačítka budou dvě šipky, jedna směřující doleva a jedna doprava. Stisknutím levého tlačítka snížíte nominální hodnotu mince, stisknutím pravé šipky ji zvýšíte.

Bet One: Stisknutím tohoto tlačítka vsadíte jednu minci ve zvolené nominální hodnotě. Pokud automat na video poker trvá až 5 mincí, můžete toto tlačítko stisknout až 5krát a použít tolik kreditů, kolik chcete.

Bet Max: Stisknutím tohoto tlačítka se automaticky vloží tolik kreditů, kolik video poker akceptuje. Pokud například video poker akceptuje až 5 kreditů za hru, Bet Max okamžitě vsadí všech 5 kreditů. Stisknutím Bet Max normálně zahájíte rozdávání karet, aniž byste museli stisknout tlačítko Rozdat/Draw.

Deal/ Draw: Jakmile vložíte požadovanou sázku (pokud nepoužíváte Bet Max), budete muset stisknout toto tlačítko pro spuštění hry a rozdání karet. Toto tlačítko se také používá k dobírání nových karet, po výběru, které karty (pokud nějaké) chcete držet nebo zahodit.

Hold: Pod každou rozdanou kartou je tlačítko „Hold“. Po prvním rozdání karet musíte stisknout tlačítko Hold pod každou kartou, kterou si chcete ponechat. Pokud omylem stisknete Hold, abyste si ponechali kartu, kterou byste raději zahodili, jednoduše znovu stiskněte tlačítko Hold pod danou kartou, abyste ji odstranili.

Video Poker – JAK Číst Tabulku Výplatu

Každý automat na video poker zobrazuje tabulku výplat, obvykle v horní části obrazovky. Tato tabulka výplat uvádí, jaké handy jsou považovány za vítězné a kolik se vyplatí v poměru k počtu mincí/kreditů, které hrajete. Ne každý výplatní stůl bude stejný, ale dodali jsme základní tabulku výplat video pokeru, abychom vysvětlili, jak to funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *