Bingo Guide – Jak hrát Bingo

Hrát Bingo online je ve skutečnosti velmi jednoduché a jakmile se do toho pustíte, může to být spousta zábavy, nemluvě o velmi vzrušujícím!

Ve hře Bingo si hráč koupí jednu nebo více bingo karet. Jedná se o velmi jednoduchý proces prováděný online pouhým výběrem, kolik karet by každý hráč chtěl hrát. Hráč má možnost si zakoupit určitý počet karet a nechat hru, aby si je vybrala. Nebo si vyberte každou kartu jednotlivě kliknutím na požadované online bingo karty z nabízeného výběru. Pokud se vám některá z nabízených karet nelíbí, obecně existuje možnost získat všechny nové karty.

Jakmile budou vaše karty zakoupeny, budou vyvolána čísla binga, v tomto okamžiku se hráč může rozhodnout, že své vlastní bingo karty omaže ručně, kliknutím na čísla na své bingo kartě, jak jsou nazývána, nebo si hráč může vybrat funkce automatického mazání z možností her a software za ně automaticky namaže karty hráčů.

Hrát Bingo

V suchozemských bingo halách se k mazání bingo hovorů nejčastěji používá láhev plná barevného inkoustu, v počátcích binga se také používaly různé předměty jako fazole a plastové žetony. Online mažeme naše bingo karty kliknutím myši, barevný čtvereček pak zakryje volané číslo. Některé online bingo haly vám dávají na výběr v barvách, některé ne, jiné vám dokonce dávají na výběr tvar, spíše než jen zakrývat čísla čtverečkem, můžete použít srdce, hvězdu nebo jinou zábavnou možnost virtuálního dauberu!

Suchozemských bingo

Ve hře bingo jsou na výběr ze stovek vzorů binga, pokud jste hráli bingo jako dítě ve třídě, pravděpodobně znáte vzor binga s rovnými čarami, zatímco hráč vyhraje, kdykoli vytvoří řadu pomocí 5 čísel binga, nebo 4 čísla binga a volné místo po celé jejich bingo kartě.

Vzory kareyt bingo

Hraní binga online nebo ve vaší místní bingo hale je velmi podobné, existuje však mnohem více vzorů, ze kterých si můžete vybrat! Na začátku každé hry se zobrazí vítězný vzor a hráči poté vyhrají tím, že dosáhnou shodného vzoru na své vlastní kartě binga dříve, než to udělá kterýkoli jiný hráč. Pokud vzor vytvoří více než jeden hráč současně, bingo bank se mezi ně rovnoměrně rozdělí.

Ve vaší místní bingo hale uvidíte velký průhledný plastový míček plný malých bingo míčků. Bingo míčky uvnitř jsou očíslovány od 1 do 75 s odpovídajícím písmenem na vrcholu každého čísla, například b1. Čísla jedna až 75 jsou rozlitá mezi slovem BINGO. Míče B jsou očíslovány 1-15, I 16-30 atd.

Bingo

V pozemní bingo hale jsou míčky vytahovány z plastové vany jeden po druhém a oznamovány hlasitým reproduktorem, aby si každý hráč mohl otřít své bingo karty, dokud jeden šťastný hráč binga nezakřičí BINGO! Ve vaší místní bingo hale máte pravděpodobně možnost hrát bingo pomocí stroje, který si můžete zakoupit, když hrajete na jednom z těchto strojů (jako je populární stroj „Traveler“), stačí zadat každé číslo pouze jednou, jak se nazývá a stroj za vás vymaže všechny vaše karty, které obsahují toto číslo. Když hrajete online pomocí funkce automatického mazání, software za vás automaticky namaže všechna vaše čísla binga, ani je nemusíte zadávat!

Online vs. Offline

Online a offline bingo nabízí ještě jednu velkou podobnost, offline bingo nabízí bingo sály. Samozřejmě navštěvujeme bingo halu, abychom měli šanci vyhrát velké bingo jackpoty, ale kromě toho je zde velký smysl pro zapojení komunity. Mnoho z nás má kamaráda na bingo, se kterým chodíme každý týden, jiní se dostanou do bingo sálu a setkají se s několika přáteli a známými. Online bingo je velmi podobné a nabízí bingo chatovací místnosti, kde se setkávají hráči binga z celého světa, aby si spolu povídali. V online bingo chatovací místnosti je skutečný smysl pro komunitu, stejně jako komunita, kterou najdete ve své offline bingo hale!

Online Bingo chat

Online bingo chat nabízí zvrat, který offline verze nenabízí, většina online bingo hal nabízí chatovací hry během všech bingo her. Během chatovací hry bingo hráči obvykle sledují, zda se mají zavolat určitá čísla nebo určité číslo nebo vzor, ​​když je zavoláno, napíšou do chatu předem specifikovanou zprávu a vyhrají bingo. Bingo bucks je nejběžnější název, ale můžete je vidět pod jinými názvy v závislosti na online bingo stránkách. Bez ohledu na název, tyto peníze za bingo se pro hráče binga promítnou do bezplatných bingo karet. Obecně platí, že dolar binga se rovná hodnotě jednoho dolaru bingo karet.

Bonus

Většina babek binga je připsána na hráčský účet do 24 hodin, je s nimi nakládáno jako s bonusem a nelze je z vašeho účtu vybrat. Obecně platí, že když si koupíte bingo karty, hotovost na vašem účtu bude použita před bingem babek, což znamená, že váš hotovostní zůstatek klesne, zatímco stále nabíráte bingo babek. Mnoho bingo webů má omezení vkladů, takže si je určitě přečtěte, abyste se ujistili, že máte nárok vyhrát tyto cenné bezplatné bingo karty.

Ať už si vyberete kteroukoli metodu binga, online bingo, offline bingo nebo různé obojí. Ujistěte se, že se bavte a užijte si hraní binga se všemi svými novými kamarády v bingu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *